Přejete si pořídit kvalitní a moderní oblečení? Zkuste to u nás. Jsme firma Xfer s.r.o. = výrobce a distributor. Máme velkoobchod s textilem. Nabízíme výhradně vysoce kvalitní zboží, vyrobené z kvalitních materiálů, mají kvalitní šití. Nákupem u nás nemůžete nic zkazit. Ručíme vám zato, že získáte kvalitní produkty. Reklamní textil je vysoce kvalitní a pořídíte ho za dobrou cenu.
V naší nabídce dominuje Reklamní textil http://www.promotextile.cz/ , firemní a sportovní oděvy a oblečení pro volný čas. Stěžejním výrokem reklamního textilu jsou reklamní trička. Ta vévodí našemu trhu, neboť jsou vysoce kvalitní, za dobrou cenu a 100% skladové dostupnosti. Náš reklamní textil stojí zato si pořídit. Je vhodný pro potisk textilu a výšivku. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Reklamní trička

Do reklamního textilu zahrnujeme i reklamní trička. Jsou vysoce kvalitní, pořídíte je za dobrou cenu a mají 100% skladovou http://www.sg-soft.cz/zzz_popisy/zzz_a%5Cskladova_evidence.htm dostupnost. Tak přijďte si vybrat. Nezklame vás.

Práci odvedeme rychle
4 (80%)1