Nejčastěji se využívá tzv. realizace na klíč. Což znamená, že tvorba webových stránek probíhá na základě splnění vašich požadavků a představ o tom, jak by výsledné stránky měly vypadat.
Pro začátek je vždy důležité, abyste věděli, co budete od stránek požadovat. Tedy abyste měli hrubou vizi o tom, jak by měla vypadat grafika, jaké informace na stránky chcete umístit a jak by měly fungovat jednotlivé nástroje. Jakmile bude firma znát vaše klíčové požadavky, vytvoří grafický návrh vzhledu a po jeho schválení následuje tvorba webových stránek. Každý krok schvalujete a vždy jste spolutvůrcem požadovaného výsledku. Jakmile se na stránky implementují vybrané konfigurace, doplní se o podklady dodaných textů, přistoupí se k bodu testování stránek a jejich funkčnosti. Následně po schválení jsou přesunuty na konečnou internetovou doménu a spuštěny v ostrém provozu.

S námi je to snadné!

Tvorba webových stránek je pro nás klíčovou činností, které se věnujeme už několik let a za tu dobu jsme se stali vyhledávanými profesionály v tomto oboru. Kontaktujte nás i vy a staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

Ohodnoťte příspěvek